איך להתלבש לדייט הראשון?

רושם ראשוני הוא ללא ספק גורלי, ועל זה כבר אין היום ספק. בין אם אתם ניגשים לראיון עבודה או לדייט ראשון, הלבוש, הסגנון, הצבעים וגם החיוך – כל אלה משפיעים על האופן שבו הצד השני תופס אתכם. עד כאן אין חדשות מרעישות, אבל כן עולות כמה תהיות, ובעיקר תהיה לגבי הדרך שבה נכון להתלבש ולהתארגן לקראת בילוי עם החבר’ה (במהלכו אולי תופיע אשת החלומות) ואיך כדאי להופיע לדייט הראשון לו חיכיתם כל כך הרבה זמן. כמה  טיפים חיוניים ממש לפניכם.

בלי תחפושות

בשגרה את מעדיפה ללבוש ג’ינס וחולצה טריקו, ובאופן כללי אין לך הרבה סבלנות להשקיע מול המראה. את גם לא אוהבת להתאפר או להשקיע בשיער שלך יותר מדי. אם את מזדהה עם התיאור הזה, עדיף שגם לדייט לא תשקיעי הרבה מעבר לשגרה שלך. כלומר, אל תגיעי עם שיער מבולגן וג’ינס קרוע, אבל זה לא הזמן להגיע למספרה כדי לעשות גוונים והחלקה, לעבור אצל המאפרת שתכין אותך כאילו יצאת לחתונה של אחותך, ולסיים אצל התופרת לאיסוף שמלת ערב עם נצנצים. התיאור הזה מוגזם, אבל הוא מעביר את המסר היטב: אל תתחפשי. השקיעי, סדרי את השיער, בחרי בגד מכובד ומרשים שיחמיא לך ובין שלל תיקים ישנים שנמצאים בארון בחרי את היפה והקלאסי מכולם, וצאי מהבית כשאת מרגישה בטוחה בעצמך ונראית טוב, אבל כמה שיותר את. כמו שאת. אגב, הכלל הזה תקף גם לגביך, קורא יקר. את הסווטשירט העבה אפשר וכדאי להשאיר בבית, חולצת כפתורים תחמיא לך יותר, אבל עניבה או טוקסידו – ממש לא.

חיוך אומר הכל

ההופעה החיצונית יוצרת רושם, ללא ספק, וזו בדיוק הסיבה שנשים משקיעות לא מעט בבחירת תיקי גב מעור או בגדים מרשימים להפליא. מצד שני, חיוך יכול לשנות את כל התמונה בקלות וגם בלי תג מחיר. לכן, וזה כאמור נכון גם לגביכם וגם לגביכן, חייכו מהרגע הראשון. אם הוא מספר על מותו של סבא או אם היא משתפת על חוויה לא נעימה במשרד, כנראה שהחיוך יתאים פחות. אבל ככל שתחייכו יותר (בזמן הנכון) תעוררו תחושות חיוביות לגביכם ותגלו שגם אתם נהנים יותר. כל הקלישאות פשוט נכונות, ואין דבר שמעורר כלפינו חיבה וחום מאשר חיוך יפה.