אתם הכי יפים כשנוח לכם

אם תנסו לשער בנפשכם מה הוא המקום האידאלי להכיר בו בני ובנות זוג פוטנציאליים, סביר להניח שתעלו כמה וכמה רעיונות. אם תשוו את הדעה שלכם עם הדעה של החברים כנראה תקבלו רעיונות חדשים או שתשמעו כמה הצעות שמבחינתכם נפסלו על הסף. גורמים שונים מובילים להבדלים הללו, בהם ניסיונות חיוביים או שליליים בסיטואציות שונות, או תחושה אישית באשר למקומות או לסיטואציות שבהם נוח לנו יותר. המילה הזו, נוחות, היא בעלת חשיבות רבה מאוד, ולמעשה הבחירה בנוחות כערך מרכזי תעזור לכם לשפר את תחושת הביטחון שלכם כשאתם יוצאים לבלות, מה שבוודאי יעזור לכם מול בני ובנות המין השני (או הזהה, כל אחד ובחירותיו).

נוחות ללא פשרות

נשים רבות רואות במועדוני הלילה כמקומות בילוי לא רעים בכלל, עם שלל גברים נאים שיכולים להתאים להן מאוד. אלא שהמחשבה על ערב שלם בשמלה, איפור, שיער מסודר ונעלי עקב שמקשות על ההליכה, היא מחשבה לא ממש מפתה, ובצדק. מי שמזדהה עם התיאור הזה רצוי שתנסה לשנות את הגישה מעט, ולהחליף את כל מה שמסב לה אי נחת – בפריטים שיגרמו לה להרגיש הרבה יותר קלילה. למשל, מי שחוששת לצעוד את כל הדרך אל הפאב או אל המועדון על נעלי עקב גבוהות יכולה לנעול דווקא כפכפים מתקפלים כשהיא יוצאת מהבית. רגע לפני שתגיעי אל מקום הבילוי החליפי את הכפכפים בנעלי הבילוי. אם תתקשי להמשיך לרקוד על העקבים את יכולה גם להחליט לוותר עליהן. אם המועדון לא פרש לכבודך שטיחים מרהיבים מקיר לקיר, הכפכפים יחזרו לפעולה. כמה פשוט להרגיש בנוח, לא?

הגיעו ללא חשש

יכול להיות שתכירו מישהו או מישהי בבילוי שלכם, וגם יכול להיות שלא. זו בדיוק הסיבה שאתם צריכים לבוא כדי ליהנות, ולא כדי לצוד (או כדי שיצודו אתכם/אתכן). שחררו את המחשבה, נקו את הראש והגיעו לבילוי במטרה לבלות. סביר להניח שתשדרו אנרגיות אחרות לחלוטין, ולמרבה הפלא, האנרגיות הללו עשויות להפוך אתכם לאטרקטיביים עוד יותר. מי יודע, אולי דווקא כשתבואו ללא ציפיות מיוחדות תגלו שהקלישאה המוכרת (כשתפסיקו לצפות זה יגיע) אכן נכונה.