בדרך לחתונה עוברים בעולם הדייטינג

זוגיות טובה, משפחה וילדים – זוהי רשימה חלקית מאוד של סיבות בגללן אנחנו יוצאים לדייטים ומנסים לבנות קשר עם אדם אחר, אדם שנאהב ויגרום לנו להרגיש נאהבים, ובעיקר אדם שאנחנו יכולים לדמיין את עצמנו מזדקנים לצדו. אלא שעוד הרבה לפני טבעת האירוסין, ההצעה הפומפוזית ועיצובן של הזמנות לחתונה הגדולה, יש כמה נקודות קטנות וחשובות שכדאי להתייחס אליהן אם גם אתם רוצים להגיע אל הזוגיות המיוחלת.

בואו בראש פתוח

אנחנו יודעים, דייטים זה לא דבר פשוט, ומי שחווה הרבה מהם עשוי גם להעיד שהם לא תמיד כיפיים. אלא שבגישה השלילית הזו כנראה שתתקשו להיות עצמכם, להשתחרר וגם להיראות כאילו האדם שמולכם מסקרן אתכם, ואתם עשויים להחמיץ – ובגדול. הגיעו בראש פתוח, וזכרו שאתם עשויים להיתקל לאורך הדרך בכמה בני ובנות זוג פוטנציאליים שלא תרצו, או לא ירצו אתכם או פשוט לא יתאימו לכם. זה קורה. גם כשתרצו להינשא תצטרכו לבחון שלל אולמות אירועים במרכז לפני שתמצאו את זה שהכי מתאים לכם, לתקציב שלכם ולטעם האישי שלכם. אל תשפטו מהר מדי, אל תהיו שליליים ובעיקר נסו להקשיב ולראות מעבר לדייט הראשון. אם יש פוטנציאל, יש דייט שני!

השקיעו זמן

זמן הוא משאב יקר מאוד ובכל הקשור למציאת זוגיות ולשמירה עליה גם אין ספק שזהו משאב שאתם צריכים להשקיע. קחו לעצמכם זמן מספק לפני הדייט כדי להתקלח ולהתגלח, להתאפר ולהתייפייף, והגיעו רגועים ונינוחים. השקיעו גם את הזמן בהקשבה לצד השני, ואל תקבעו פגישות נוספות לאחר הדייט כי זה רק ילחיץ אתכם לסיים מהר, מבלי שתתנו צ’אנס אמיתי. כל פרויקט חשוב בחייכם יחייב אתכם להשקעה של זמן, להקשבה וגם להתאמה לצד השני, וזה יקרה גם כשתחליטו להינשא ותצטרכו לבחור שמלות כלה, הזמנות או קונספט לעיצוב האולם שלכם. כדי שתוכלו לבנות קשר יציב וטוב שמבוסס על חברות טובות ועל שיתוף פעולה אתם בהחלט צריכים לתת קצת יותר מעצמכם ובעיקר להבין ששום דבר לא בא בקלות, ובוודאי שלא הדברים הטובים באמת. סבלנות היא מילת המפתח.