כך תמשכי את תשומת ליבו

זהו. החלטת שהערב זה יקרה. את עומדת לצאת למסיבה עם חברות וברור לך שבין עשרות הגברים שיהיו שם תמצאי את אהבת חייך – או לכל הפחות את הדייט הראשון הבא שלך. הבעיה היא שאת מתלבטת קשות איך להגיע לאירוע הזה, מה ללבוש, איך לסדר את השיער וגם מה נכון יהיה לומר או לעשות כשתגיעי לשם. רגע לפני שאת קובעת תור למספרה, מזמינה מאפרת אישית וגם קובעת רצף של שלושה שיעורי ספינינג כדי לנסות ולהגיע מחוטבת יותר ברגע האחרון, עצרי. זה בדיוק הרגע לנשום עמוק ולהגיע קצת יותר רגועה. כך תעשי את זה הרבה יותר נכון:

אל תתאמצי יותר מדי

זוהי לא קלישאה, את באמת יפה כמו שאת. זה לא אומר שאת צריכה לצאת לאירוע המתקרב בפיג’מה ובכפכפים, אבל זה גם אומר שאת יכולה לוותר על התסרוקת המורכבת, על האיפור המוגזם או על נעלי העקה שאת ממש לא סובלת. נשים רבות משקיעות במראה שלהן מבלי להציב גבולות כלל, מה שעשוי להוביל למראה מושקע עד כדי הגזמה, ומכך רצוי להימנע. אם בחרת בטיפולי הקפאת שומן כחלק מתהליך הירידה במשקל שלך, אין בכך כל רע, ומי שמרגישה לא בנוח עם שפתיה הדקות תמצא שפעולת עיבוי שפתיים היא אידאלית עבורה. מצד שני, איפור כבד ובגדים חושפניים מדי ישדרו מסר רע לצד השני, וזה לא המסר שאת באמת רוצה להעביר.

חייכי מכל הלב

חיוך מושך אנשים ומסקרן אותם, ועם זה קשה מאוד להתווכח. אגב, גם ללא כל קשר לעניין שתצרי אצל הצד השני, החיוך שלך יגרום גם לך להרגיש טוב יותר ובתוך זמן קצר תגלי שגם אם חייכת מתוך הכרח (או כי אמרנו לך לחייך) את לפתע מחייכת מכל הלב, מה שמעורר בך תחושה טובה הרבה יותר. אם תביטי כעת בראי, ואם תשאלי את חברותייך לדעתן, תגלי שאת גם נראית טוב יותר. בהקשר הזה החיוך הוא סוג של מגנט, ללא ספק.

שחקי את המשחק

בהגיעך אל האירוע, בין אם הוא מתקיים בפאב או באולם אירועים יוקרתי, סרקי את המקום ומצאי את הבחור שאיתו תרצי לפלרטט הערב. המתיני לקשר עין, חייכי והביטי הלאה, מבלי להתעכב. סקרני אותו. גרמי לו לתהות האם את באמת מסתכלת עליו או לא, ושגעי אותו במבטים שלך. הרגעים האלה מלהיבים ומסעירים כל כך, גם אם בסופו של דבר לא תמסרי את מספר הטלפון שלך, כך שאין זה משנה מה יקרה – העיקר שתיהני גם מהרגעים הקטנים האלה, מהפלירטוטים הבלתי מזיקים, ומהטיזינג הזה.