כך תפתיע את בת הזוג

יום הולדת, יום השנה, חג האהבה או סילבסטר – לא חסרות לנו הזדמנויות לחגוג יחד ולבלות זמן אינטימי בשניים. אלא שמפעם לפעם אנחנו רוצים לרענן מעט, להכניס אווירה קצת אחרת ולהפתיע. מצד שני, גברים רבים לא בטוחים איך עושים את זה נכון, איזו הפתעה תלהיב אותה, מה ירגש אותה וגם איך שורדים את האתגר מבלי לראות פנים מאוכזבות בסוף הדרך. תשובות, לפחות לחלק מהשאלות הללו, לפניכם.

תכשיט מפנק

ההזדמנות הטובה ביותר להפתיע את בת הזוג עם תכשיט מפנק במיוחד היא, כמובן, בזמן הצעת הנישואין. כמובן שניתן להפתיע עם שלל טבעות יהלומים בכל הזדמנות אחרת, אבל הרגע המתוק הזה שבו אתה כורע ברך ומצהיר על אהבתך אליה הוא רגע מיוחד במינו שאין שני לו. כדי לעשות את זה נכון מומלץ להתייעץ עם חברתה הטובה ביותר, זו שמכירה את הסגנון של הכלה לעתיד ואולי גם זכתה לשמוע בעבר את דעתה על טבעות יהלומים שקיבלו המכרות המשותפות. אגב, אם לחברה הזו יש טעם טוב והיכרות עם הסגנון האישי של בת הזוג, מומלץ לצרף אותה לסיור בחנויות הרהיטים.

עיצוב הבית מחדש

עברתם לדירה חדשה לא מזמן, ואיתכם גם הריהוט שמלווה אתכם תקופה ארוכה, לרבות פריטים שהיו שם לפני שהפכתם ליחידה אחת מגובשת? זה בדיוק הזמן להפתיע ולגוון. הזמינו את בת הזוג למסע קניות מהנה במיוחד, או הפתיעו אותה עם הקטלוג של מותג הריהוט היוקרתי והמרהיב Sillas Vintage. אם יש משהו שהיא תאהב זה את ההזדמנות להפיח בבית המשותף חיים חדשים ולרענן את האנרגיות בפינה הקטנה שלכם.

ארוחת ערב ביתית

מתנות, תכשיטים וגם פרחים – כולם נפלאים אבל לפעמים אין בהם צורך. אם אתה רוצה להפגין רומנטיות ולפנק את בת הזוג באמת, תכנן לה ארוחה רומנטית שתמתין לה עם שובה מהמשרד. כך תהפוך את עוד ערב שגרתי בבית להרפתקה נעימה ומקורית. מי שלא ניחן בכישורי בישול יכול גם להזמין את המנות האהובות עליה מכל ולהפוך את הבית למסעדה רומנטית עם נרות, מוזיקה רכה וזר פרחים ססגוני במרכז השולחן. השמפניה הצוננת תשלים את החוויה ואת החיוך של בת הזוג תתקשו למחוק במשך שעות ארוכות. הפתעה חיובית, ללא ספק.