כך תתכונני לדייט הראשון

לעיתים רבות אנחנו מוצאות את עצמנו מול הראי, מנסות להחליט כיצד להתארגן לדייט המתקרב, מה ללבוש, מה לומר וגם מה לא לומר. בתוך הדילמות האלו אנחנו נזכרות בכל הדייטים הראשונים האחרים, אלה שהסתיימו במפח נפש ועם טעם מר. אמנם לא נוכל להבטיח לך שהפעם זה לא יקרה, או שהערב תכירי את אביר החלומות, ובכל זאת ננסה לעזור לך להגיע לדייט הזה נינוחה ורגועה, בתקווה שתעברי את החוויה הזו בשלום, ועם אפשרות לדייט שני.

השקיעי בטיפוח

את לא צריכה שמלת ערב וגם לא תור למספרה, אבל איפור עדין, שיער מסודר ומראה נקי ולא מרושל – כל אלה חשובים מאוד. כפי שהאסתטיקה חשובה גם לך וכפי שתעדיפי להימנע מדייט עם גבר שמגיע בטרנינג, שמרי גם את על מראה מטופח ומסודר. זה גם יתרום משמעותית לביטחון העצמי שלך במהלך הדייט.

בלי תכניות לעתיד

בשיחה עם החברות תוכלי לנסות לבדוק האם שם המשפחה שלו תואם לשמך הפרטי, ואם את ממש רוצה לבחור שמלת כלה את יכולה להרגיש חופשי לשוטט בין קטלוגים. עם זאת, מומלץ להימנע משימוש במילה “חתונה” במהלך הדייט הראשון, ואין סיבה לספר לגבר שיושב לפנייך שלדעתך הבאר של הסבא הוא המקום האידאלי לחתונה רומנטית. גם אם הוא רוצה מערכת יחסים רצינית, הוא עשוי להימנע ממנה אם תתני לו את התחושה שאת מחפשת חתן ולא זוגיות. אגב, זה גם לא הזמן לדון עמו בשאלות הרות גורל או לבקש את דעתו על פעילויות לילדים בשבת, בדיוק מאותה הסיבה.

הקשיבי לו

אנחנו אוהבות לדבר על עצמנו, ואנחנו גם בטוחות שאנחנו מרתקות – אבל האמת היא שגם הוא אוהב לדבר על עצמו, וגם הוא בטוח שכל מילה שלו תסקרן אותך. תני לו את ההזדמנות, הקשיבי לו, אל תקטעי את דבריו ונסי להיות ערנית לדברים שנאמרים כדי שתוכלי לפתח שיחה ולא רק להנהן בראשך או לעבור לנושאים אחרים. שיחה טובה היא הבסיס לכל קשר, ואם את רוצה להגיע לדייט השני, כדאי שתקשיבי לו כבר בדייט הראשון.

האקסים נשארים בחוץ

לבסוף, השאירי את העבר שלך מאחור. דייטים כושלים ומערכות יחסים שהסתיימו בלב שבור הם לא נושאים לשיחה, לא בדייט הראשון. בזמן הקצר שעומד לרשותכם אתם צריכים להכיר זה את זו, וגם אם לאקס המיתולוגי יש השפעה על האישה שאת היום, זה לא אומר שאת צריכה לשתף אותו בפרטי הקשר. מה גם שמידה מסוימת של מסתורין תמיד מבורכת.