מתכוננים להעברת האתר

לצד אתרי הכרויות רבים שנפתחים חדשות לבקרים, המציעים התאמות ושידוכים לכל דורש ודורשת, מתחילים לצוץ גם כמה בלוגים אישיים ואתרים מקצועיים שבהם מקבלים הרווקים והרווקות טיפים וכלים שיעזרו להם בחיפושים אחר האהבה הגדולה שלהם, ובבניית קשר זוגי יציב וטוב. אם גם לכם יש את הידע, את הפרקטיקה ואת הניסיון, ואתם רוצים לנסות ולהשפיע על היכולת של גברים ונשים להגיע אל מטרת הזוגיות שהציבו לעצמם, אתם בהחלט יכולים לעשות זאת, והנה הצעדים שיידרשו מכם, לפניכם.

מה הידע שלכם?

התחילו בתכנון מפת אתר ברורה, וגם בהכנת ראשי הפרקים. זה הזמן להגדיר את הקהל שלכם (גברים, נשים, טווח גילאים וכל פרט חשוב אחר) ובעיקר להגדיר את מטרות האתר. אם חוויתם לאורך השנים עשרות או מאות דייטים גרועים ומביכים שמהם אפשר ללמוד, זה בהחלט הזמן להתחיל להכין רשימות. אם אתם רוצים להתמקד בתיאוריה פסיכולוגית ולהעניק לקוראים שלכם ידע מקצועי שיעזור להם לזהות את ההתנהגויות המועילות או המזיקות שלהם, גם זו אפשרות טובה. העיקר שתדעו מה אתם רוצים לומר, מה המסר שלכם, ואיך תעבירו אותו.

קונים דומיין ושטח אחסון

בשלב הבא תכננו את הדומיין שלכם, ונסו לבחור דומיין קליט, קצר ופשוט. זה יעזור לקוראים לזכור אתכם, וגם לחזור בכל פעם שירצו תמיכה, טיפ או משפט חיזוק לפני דייט ראשון ומרגש. בחרו גם שירות אחסון אתרים, וכאן מומלץ לחפש best wordpress hosting ולהתמקד בשירות מקצועי וטוב, שיבטיח לכם אתר עם ביצועים טובים, מהירות גבוהה ובעיקר ראש שקט. הפרטים הטכניים הללו אולי נראים לכם מייגעים, אבל ברגע שתשלימו את המשימה הזו יהיה לכם הרבה יותר קל להמשיך קדימה ולהגיע לשלב המהנה באמת, עריכת התכנים עצמם.

 

התחברו לצרכי הקורא

אתר יש, דומיין בחרתם, שירות אחסון אתרים גם יש. כעת הגיע הזמן להתחיל לכתוב. לפני הכל חשוב שתזהו את הצורך של הקוראים שלכם. מה יגרום להם להקשיב לכם? מה הם רוצים לדעת? איך אתם יכולים לעזור להם להסתכל על המציאות באופן שונה? התחברו אל הצרכים הללו, תנו מקום לכאב או למחסור שהקורא שלכם מרגיש, ורק אז התחילו להציע להם כלים שיעזרו להם באמת.