עושים סדר ומתכוננים לזוגיות

לעיתים נשמע לנו קלישאתי לומר זאת, אבל האמת היא שהכנת הגוף, הנפש וחשבון הבנק לקראת הזוגיות היא צעד חשוב מאוד. זוהי לא מחשבה רוחנית מדי, ולמעשה מי שמכין את עצמו היטב לקראת הצעד הבא בחייו יוכל להגיע לשם בראש שקט ובתחושת ביטחון רבה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להגיע לשם בצורה טובה.

ביטחון תעסוקתי

פעמים רבות אנחנו מוצאים את עצמנו לכודים במשרה שאנחנו לא באמת אוהבים, במשרד שאנחנו מתעבים או עם מנהל שאינו מקדם אותנו לשום מקום. ברגעים שבהם אנחנו מרגישים תקועים או לא מוערכים, אנחנו מלקים את עצמנו ומרגישים שלא הגענו ולא נגיע לשום מקום. מחשבות שליליות אלו מיותרות ואין כל סיבה לתת להן מקום בחייכם. נקו אותן והתחילו לפעול כדי לשנות. אם אתם מתקשים למצוא את עצמכם במשך זמן רב, אולי אתם כלל לא בתחום הנכון, או לחלופין, האם ייתכן שפתיחת עסק עצמאי תהיה צעד חכם יותר עבורכם? אם כן, התייעצו גם יועצים עסקיים ופיננסיים, תכננו את המסלול המקצועי והעסקי שלכם, ואף בחנו אפשרות לקבלת הלוואה בערבות המדינה כדי שתוכלו לצאת לדרך בראש שקט. ההצלחה תאפשר לכם להתמקד בנושאים אחרים בחייכם, ולהצליח גם בהם. יתרה מכך, תכנון נכון גם יעזור להימנע מטעויות. על אף שנוכל להמליץ לכם על עורך דין פשיטת רגל מקצועי וטוב, עדיף שתימנעו ממצבים שבהם אתם עשויים להזדקק לו.

מכניסים סדר לחיים

עבודה טובה ויציבה, שכר נוח וסדר כלכלי הם חשובים מאוד. עם זאת, לא שם נגמרת מלאכת ההכנה לקראת הפרק הבא בחייכם. נסו להכניס סדר לחיים שלכם, להשקיע בעצמכם, בשעות הפנאי שלכם עם החברים וגם בתחביבים שלכם. קביעת זמן מוגדר שבו אתם עוסקים בפעילות הגופנית המועדפת עליכם או קוראים ספק, הכנסת זמן ללוח הזמנים שבו תיפגשו עם חברים ופינוי זמן לעצמכם, לקניות, לאירועים משפחתיים או לבילויים, כל אלה יעזרו לכם ליהנות יותר מהחיים, להירגע, לחייך ואולי גם “על הדרך” להכיר את הצד השני שלכם. אתם הכי יפים כשטוב לכם, אז תדאגו שיהיה לכם טוב.

הישארו פתוחים

הטיפ האחרון הוא עוד קלישאה מהלכת, אבל גם הוא רלוונטי מאוד ונכון למרות הכל. כשאתם יוצאים לדייט, וגם כשאתם מבלים עם חברים בפאב השכונתי, היו פתוחים לאפשרויות סביבכם. אל תחפשו מישהי שדומה לאקסית או את הבחור שמזכיר לך את החבר הראשון שלך. יש בחוץ לא מעט גברים ונשים שרוצים, בדיוק כמוך, להכיר ולהתאהב. תנו צ’אנס, גם להם ובעיקר לעצמכם.