רעיונות מקוריים להיכרויות חדשות

גם גברים וגם נשים מוצאים לא פעם שבמהלך שיחה עם חברים טובים או חברות קרובות עולה שאלה אחת מרכזית לדיון: איפה פוגשים היום את בן או בת הזוג הפוטנציאליים? בזמן שרבים אומרים נואש ומוותרים על אתרי ההיכרויות ולצד הטרנד המוכר שבו גברים ונשים מפרסמים בפייסבוק בקשה פומבית לשדך להם – ישנן כמה דרכים אחרות. הדרכים הללו אידאליות בעיקר למי שעדיין חולם על הסיפור הרומנטי והמרגש שיוכל לספר לילדים. לא שמישהו רומז שאין רומנטיקה באתרי ההיכרויות, חלילה, ובכל זאת לא נכתב עדיין סיפור האגדה שהחל במילים “הכל התחיל באוקיי קיופיד”.

צאו לטיולים בפארק

אם נערוך סקר זריז נגלה שרווקים ורווקות חולמים להתחיל את סיפור ההיכרות שלהם במקום יפה ומטופח כמו הפארק הירוק מול הבית. אם זו גם הפנטזיה שלכם, אתם צריכים לבלות שם קצת יותר כדי להגדיל את הסיכוי שהאגדה תהפוך לסיפור אמיתי. אם אתם עוסקים בספורט הוציאו אותו מהבית או מחדר הכושר – והתחילו לצעוד בפארק. אפשרות נוספת היא לרכוש אופניים ולצאת לרכיבה בין העצים הגבוהים, באוויר הצלול, וזה גם לא באמת יקר כפי שזה נשמע. למעשה, אם תבחרו לרכוש אופניים חשמליים יד 2 תוכלו לחסוך כסף, להגיע לעבודה בקלות וגם לצאת לטיולים מהנים בפארק, המקום שבו נמצאים עוד כמה רווקים ורווקות, בדיוק כמוכם.

החבר הטוב ביותר של האדם

הכלב הוא חברו הטוב של האדם, ולמען האמת, הוא גם תירוץ מצוין להתחיל שיחה עם אנשים מעניינים ברחוב, בפארק או בכל מקום שאליו תגיעו. אם אין לכם כלב זה בדיוק הזמן למצוא חנות חיות בתל אביב ולאמץ אחד, ועל הדרך מומלץ שתרכשו גם רצועה שתאפשר לכם לצאת לטיולים ארוכים. גם הטיולים הללו יעזרו לשפר את הכושר שלכם, שהרי הליכה עם הכלב היא הזדמנות לשרוף כמה קלוריות, אבל חשוב מכך – במהלך הטיולים תפגשו כמה אנשים מעניינים, בעלי כלבים וגם עוברי אורח שישתוקקו ללטף את פרוותו הרכה של החבר הטוב שלכם. נצלו את ההזדמנות כדי לפתח שיחה ואם אפשר, פלרטטו. זו לא בושה.

צאו לעבוד בחוץ

עצמאיים רבים עובדים מהבית כדי לחסוך בעלויות המשרד, אבל אם תצאו מפעם לפעם אל בית הקפה הסמוך תוכלו לשנות אווירה, וגם לראות ולהיראות. אספו את המחשב הנייד, סדרו את השיער, בחרו בגד יפה – מבלי להיסחף כמובן – וצאו לעבוד בחוץ. השמש תהיה נעימה יותר מהתאורה הביתית שלכם, והאווירה מפנקת ומזמינה לא פחות.