3 רעיונות לדייט ראשון מוצלח

בשעה טובה זה קרה. אחרי החלפת מבטים, התלבטויות וקצת חוסר ביטחון, הדייט הראשון המיוחל בדרך. אין זה משנה מי אחראי לתכנון הדייט בשלב הזה, מה שחשוב הוא שתנסו למצוא משהו ייחודי ושונה לעשות בו. כלומר, בית קפה או פאב עדיין עובדים מצוין, אבל אם אתם רוצים לברוח משגרת “ראיון העבודה” ולייצר הזדמנות למשהו מיוחד לקרות, לפניכם שלושה רעיונות לא רעים בכלל.

יוצאים להליכה

אתם ממש לא צריכים לנעול את נעלי הספורט בשביל הדייט הזה, אבל אין ספק שהליכה בפארק יכולה להיות מדליקה ושונה. במקום לשבת זה מול זה בבית קפה מנוכר תוכלו לטייל יחד לאורך המדשאה, לעצור על יד מתקני המשחקים או להביא אתכם בקבוק יין שתפתחו יחד על שמיכה באמצע הדרך. אתם לא חייבים להשקיע, בוודאי מאחר ומדובר בדייט ראשון, אבל אם תעשו משהו שונה מהרגיל, אולי תגיעו גם לתוצאה שונה מהרגיל – והפעם הדייט הראשון יהפוך מהר מאוד למשהו גדול יותר. אגב, את המחשבות הללו כדאי שתשאירו לעצמכם ללא כל קשר למקום הדייט. זה לא בדיוק הזמן לספר לצד השני שאתם רוצים לתכנן את החתונה שלכם בגני כנען, כליף או כוכב הים, וגם לא אם אתם מתלבטים בין חיים אפריאט או עידן חסון על מלאכת הצילום.

סדנת בישול או אפייה

במקום לצאת למסעדה טובה שבה יבשלו ויגישו לכם ארוחת מלכים, למה שלא תכינו את האוכל בעצמכם? סדנאות בישול או אפייה, וגם סדנאות סושי, שוקולד או אלכוהול, כל אחת מהן יכולה להלהיב ולהפתיע. אתם לא צריכים לצאת מגדרכם, בטח בשביל דייט ראשון, אבל ההזדמנות לנסות, לטעות, לעזור זה לזו ולטעום יחד מנות חדשות שהכנתם יחד, כל אלה יהפכו את החוויה לנעימה יותר, וגם מקרבת הרבה יותר.

חדר בריחה

אם אתם אוהבים חדרי בריחה, זה בהחלט רעיון מקורי לדייט ראשון, או לפחות לדייט השני. היתרון הגדול הוא שאתם לא צריכים לחפש נושאים לשיחה. במשך שעה שלמה תתמודדו עם האתגר שעל הפרק, והוא זה שיעמוד לנגד עיניכם. תשתפו פעולה, תצחקו זה על זו (וגם זה עם זו), ותגיעו ביחד לעבר מטרה משותפת. אם אתם צריכים עוד סיבה מצוינת למה הדייט הזה פשוט מושלם, חשבו על זה כך: זו ההזדמנות שלכם לראות את האדם שמולכם ברגעי לחץ או חוסר ודאות, וזו הזדמנות חשובה.